REFERENCJE

 

 

Marcelina i George

Gdy szukasz fotografa ślubnego, wybór może być przytłaczający, ale prace Ani naprawdę wyróżniały się jakością i cieszymy się, że mogliśmy jej zaufać. Była super przyjazna, profesjonalna i, na szczęście dla międzynarodowych par, mówi płynnie po angielsku. Sprawiła, że i przed ślubem i w jego trakcie wszystko stało się proste. Pomogła nam zaplanować i spełnić konkretne życzenia, które mieliśmy na temat terminów oraz pomysłów na zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wspaniałych zdjęć i gorąco polecamy Anię. W 2020 roku, kiedy nie było możliwe świętowanie ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i rodziną, zdjęcia ślubne stały się dla nas jeszcze ważniejsze, jako sposób na przeżycie wszystkiego jeszcze raz i podzielenie się tymi pięknymi wspomnieniami!    (tłum. A Gnyś, oryginalny tekst w angielskiej wersji strony)

Kamila, Łukasz i Rodzinka

Chyba najlepszymi referencjami jakie można dać fotografowi to… skorzystanie z jego usług po raz kolejny i kolejny i kolejny. Waśnie tak zrobiliśmy . Fotografie wykonane przez Anię skradły nasze serca i chcieliśmy mieć ich coraz więcej i więcej. Ania towarzyszyła nam już 4-krotnie – podczas uroczystości rodzinnych (Chrzest święty i Komunia Święta) oraz podczas sesji ciążowej i rodzinnej. W trakcie uroczystości starała się być ‘niewidzialna’ i musimy przyznać, że to właśnie te zdjęcia (z ukrycia;-) najbardziej nam się podobają Ania cudownie uchwyciła najbardziej wzruszające momenty i emocje, była zawsze we właściwym miejscu, o właściwym czasie Sesje plenerowe natomiast (‘brzuszkowa’ i rodzinna) to była po prostu dla nas świetna zabawa i cudowny rodzinny czas. Ania dwoiła się i troiła aby sprostać naszym oczekiwaniom i nadążyć za dzieciakami jednocześnie cały czas pilnując aby każde zdjęcie mogło być tym ‘do ramki’. Dzięki Jej profesjonalnemu podejściu do każdej sesji, kreatywności i otwartości mamy przepięknie uchwycone bardzo ważne momenty naszego życia. Ania została więc naszym ‘nadwornym’ fotografem i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Jej usług

Ada i Krzysiek

Przygotowując się do naszego ślubu chcieliśmy by ten dzień był wyjątkowy, idealny, niepowtarzalny. I taki był. Z pewnością w dużej mierze dzięki Ani. Była z nami cały czas, począwszy od przygotowań, aż do otrzęsin. A jednak często było tak jakby jej w ogóle nie było. Niezauważalna,  nienachalna ze swoim aparatem, a jednak zrobiła tyle wspaniałych zdjęć. Sesja plenerowa to była świetna zabawa. Wszystko utrzymane w luźnej, wesołej atmosferze, a jednak czuliśmy, że jesteśmy dobrych rękach. Ania czuwała nad każdym drobiazgiem i dopracowała każde ujęcie. Ania to wspaniała osoba. Pełna profesjonalizmu artystka, a do tego wesoła, bardzo otwarta i sympatyczna dziewczyna. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy z nią współpracować i zawsze bez wahania ją polecamy.

Natalia i Maciej

Nigdy nie pomyślałabym przygotowując nasz ślub i wesele jak trudny jest wybór fotografa… oglądasz milion zdjęć, pozycji, rynek jest przepełniony. Gdy jesteś już pełna zrezygnowania nagle… masz to! Już po pierwszych zdjęciach jej autorstwa wiesz, że to jest to czego szukałaś! Czujesz tą chemię! Ania jest wyjątkowa, pełna pasji i profesjonalizmu. Jednocześnie dała nam w tym stresującym dniu dużo wsparcia i pozytywnej energii. Na weselu była praktycznie niewidoczna, dając nam spory komfort. Wszyscy bawili się w najlepsze, zapominając o pozowaniu do jakiegokolwiek zdjęcia. Dzięki temu mamy piękne, naturalne zdjęcia, a co najbardziej skradło moje serce, każdy jest na nich uśmiechnięty… uchwycone najpiekszejsze momenty, i ten klimat jaki im nadaje… Dziękuję Ci Aniu jeszcze raz za wszystko !

Debbie i Onno

Gdy szukaliśmy dobrego fotografa ślubnego, natknęliśmy się na Anię. Podobał nam się jej styl fotografowania. Nawet zdjęcia z sesji plenerowych nie były zbyt sztywne i pozowane. A my pokochaliśmy Anię jako osobę! To bardzo ważne, aby naprawdę zatrybiło z kimś, kto będzie śledził Cię przez cały dzień. Zrobiliśmy wszystkie zdjęcia w dniu naszego ślubu i mieliśmy szczęście – był to piękny i słoneczny dzień. Ania była bardzo zrelaksowana, dzięki czemu i my byliśmy zrelaksowani. Fotografowała podczas przygotowań, następnie na sesji plenerowej, uroczystości i przyjęciu. Ania pracowała, ale jednocześnie była bardziej jak każdy inny gość. Nigdy natarczywie nie robiła zdjęcia i wszyscy chętnie dawali się fotografować. A Ania spisała się na medal; wynik był fantastyczny! Zdjęcia są wspaniałe, podobnie jak jakość albumu fotograficznego. Nie mogliśmy lepiej trafić z Anią jako naszą fotografką ślubną!                                 (tłum. A Gnyś, oryginalny tekst w angielskiej wersji strony)

 

Paulina i Tomek

„Fotografia – ułamek sekundy, który może trwać wiecznie.” Jesteśmy bardzo wdzięczni Ani za to, że uwieczniła na zdjęciach ten wyjątkowy dla nas dzień. Dzięki Ani mamy przepiękną pamiątkę: zdjęcia ukazujące radość, wzruszenie i całą gamę emocji, które towarzyszyły nam i naszym najbliższym w dniu ślubu. Ania jest fotografką na wskroś profesjonalną, kreatywną, pełną zaangażowania i pasji. Dyskretna i niezauważalna, a jednak ciągle w centrum wydarzeń, co widać na zdjęciach. Dziękujemy Aniu i polecamy Cię serdecznie!

 

Julia i Szymon

Ania wykonywała dla nas zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, reportaż ślubny i sesję ślubną. Wszystkie te zdjęcia są cudowną pamiątką. Pięknie uchwyciła emocje i wyjątkowe chwile. Oglądając zdjęcia ze ślubu czujemy jak na nowo przeżywamy ten dzień. Zdjęcia są piękne i magiczne, oprawione w piękny album. A przy tym Pani fotograf jest przemiłą osobą i współpraca z Nią to sama przyjemność 🙂

Kasia i Bartek

Z całego serca polecam wszystkim współpracę z Anią. Przemiła osoba, nie narzucała się gościom weselnym przez co udało się otrzymać wspaniałe zdjęcia. Genialnie oddała klimat całej imprezy. Zamówiliśmy dodatkowo album ze zdjęciami i przyznam, że mimo upływu czasu on nadal prezentuje się bardzo dobrze. Szczególnie miło wspominamy sesję plenerową, dzięki luźnej atmosferze i podejściu Ani, zdjęcia które tam zrobiono są przepiękne, mimo tego, że modele z nas marni 😉 Liczymy na to, że kiedyś jeszcze się spotkamy

2

Gosia i Kamil

Gorąco polecamy!!! Anna Gnyś to pełen profesjonalizm, świetna współpraca owocująca znakomitymi zdjęciami, otwartość na wszelkie sugestie. Podczas zabawy weselnej potrafiła tak wtopić się w tłum, że poniektórzy goście w ogóle nie mieli świadomości, że w danej chwili są fotografowani, dzięki czemu zdjęcia wyszły naprawdę super, zero sztuczności i bezsensownego pozowania. Zdjęcia plenerowe jak i te z ceremonii naprawdę prześliczne, wręcz bajkowe. Oglądając je chciałoby się to przeżyć jeszcze raz. Ania to osoba pełna energii z głową pełną pomysłów. W plener zabierze was w takie miejsca, o których nawet nie wiedzieliście że istnieją, a fotografie przez nią zrobione będą pełne pomysłowości, nie tam jakieś zwykłe portretówki. Polecamy każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm, miłą atmosferę współpracy. My na pewno wiele jeszcze razy będziemy wracać do tych ujęć i z uśmiechem wspominać pracę z Anią. Dziękujemy jeszcze raz.

Ania, Sławek i Rodzinka

Z Anią współpracowaliśmy już kilkukrotnie. Pierwsze spotkanie to nasz ślub. Ania towarzyszyła nam podczas tego cudownego dnia oraz sesji ślubnej.  Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i efektów. Goście również byli oczarowani jej dyskretną pracą i świetnymi zdjęciami. Z wielką radością wracamy do naszego albumu ślubnego, bo jej zdjęcia idealnie oddają emocje, które tego dnia nam towarzyszyły. Kolejne spotkanie to sesja rodzinna. Urocze miejsce, które wybrała i zbudowana atmosfera sprawiła, że sesja była przyjemna także dla najmniejszego uczestnika. Najświeższe nasze spotkanie to oprawa fotograficzna Chrztu naszego drugiego syna. Ania znów nie zawiodła. Dziękujemy za to, że możesz nam towarzyszyć w ważnych momentach naszego życia, oferując nam wspaniałe wspomnienia uchwycone na fotografiach. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Abigail i Mateusz

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze sposobu pracy Ani jak i jej efektów. Fotograf na ślubie kojarzył nam się z kimś natarczywym, kto wchodzi na nas z aparatem i sztucznie ustawia. Na szczęście Ania “wyleczyła” nas z takiego sposobu myślenia – pracuje niemal niewidocznie i potrafi uchwycić najlepsze momenty ceremonii, wesela i pleneru – zarówno my jak i goście weselni byliśmy nią zachwyceni. Z wielką radością wracamy do naszego albumu ślubnego, bo jej zdjęcia idealnie oddają emocje, które tego pięknego dnia nam towarzyszyły.

Marta i Piotrek

Chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z sesji plenerowej, która odbyła się w październiku. Współpraca z Anią Gnyś była prawdziwą przyjemnością, a efekty tej pracy, czyli zdjęcia zaskoczyły nas ogromnie. Oczywiście pozytywnie:) Atmosfera podczas sesji była naprawdę super, dzięki czemu zyskaliśmy wspaniałą pamiątkę w postaci naturalnych (zarówno wesołych jak i romantycznych) zdjęć. Bardzo doceniliśmy również elastyczność i ciekawe pomysły Ani. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć naprawdę dobrej jakości pamiątkę ze ślubu. My w przyszłości na pewno jeszcze skorzystamy z talentu i warsztatu Ani, przy okazji innych ważnych dla nas chwil.

Sabina i Wojtek

Zdjęcia to trwałe łapacze chwil, które zostają na dłużej niż wspomnienia. Anna Gnyś – fotograf, na którą natrafiliśmy całkiem przypadkowo, jednakże dziś po współpracy wiemy, że jakbyśmy mieli wybierać świadomie raz jeszcze to wybór byłby taki sam. Otwarta na nowe pomysły i wyzwania, charakteryzują ją otwarte uszy, co powoduje, że potrafi uważnie słuchać co mówi strona fotografowana. Jako partner podczas sesji fotograficznej nie narzuca swoich pomysłów, lecz delikatnie sugeruje i cierpliwie stara się sprostać wymaganiom klientów. W trakcie ceremonii i wesela jako sprawny obserwator umiejętnie wychwytuje ciekawe sytuacje i potrafi interesująco je uwiecznić. Najważniejsze w zdjęciach wykonywanych przez panią Anię jest to, że są pełne ekspresji, czasami przyłapane z zaskoczenia, ale zawsze odnajdziesz w nich pomieszanie dwóch światów, z jednej strony zwykłego, a z drugiej niepowtarzalnego.