REFERENCJE

1

Abigail i Mateusz Laskowscy

Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno ze sposobu pracy Ani jak i jej efektów. Fotograf na ślubie kojarzył nam się z kimś natarczywym, kto wchodzi na nas z aparatem i sztucznie ustawia. Na szczęście Ania “wyleczyła” nas z takiego sposobu myślenia – pracuje niemal niewidocznie i potrafi uchwycić najlepsze momenty ceremonii, wesela i pleneru – zarówno my jak i goście weselni byliśmy nią zachwyceni. Z wielką radością wracamy do naszego albumu ślubnego, bo jej zdjęcia idealnie oddają emocje, które tego pięknego dnia nam towarzyszyły.

2

Marta i Krzysztof

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz okazane zaangażowanie i profesjonalizm. Album był dla nas bardzo miłym zaskoczeniem, wysoka jakość i dopracowanie w każdym szczególe. Obawialiśmy się że świadomość tego iż fotograf będzie ciągle w pobliżu sprawi, że będziemy nienaturalni i zestresowani. Ale dzięki Tobie, Aniu, łatwo było zapomnieć, że powstaje fotoreportaż. Świetnie poradziłaś sobie z przeciwnościami takimi jak pogoda czy nieodpowiednie światło. Wrażliwość na nasze sugestie i elastyczność były ogromnym plusem naszej współpracy. Dziękujemy i pozdrawiamy.

3

Marta i Piotrek

Chcielibyśmy podzielić się wrażeniami z sesji plenerowej, która odbyła się w październiku. Współpraca z Anią Gnyś była prawdziwą przyjemnością, a efekty tej pracy, czyli zdjęcia zaskoczyły nas ogromnie. Oczywiście pozytywnie:) Atmosfera podczas sesji była naprawdę super, dzięki czemu zyskaliśmy wspaniałą pamiątkę w postaci naturalnych (zarówno wesołych jak i romantycznych) zdjęć. Bardzo doceniliśmy również elastyczność i ciekawe pomysły Ani. Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć naprawdę dobrej jakości pamiątkę ze ślubu. My w przyszłości na pewno jeszcze skorzystamy z talentu i warsztatu Ani, przy okazji innych ważnych dla nas chwil.

4

Ewelina i Grzegorz

Często sięgamy do naszego albumu ślubnego. Dzięki niemu możemy przeżywać ten dzień 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Udało się Tobie Aniu pokazać wszystkie uczucia nam towarzyszące w tym dniu. Fotografie są przepiękne, zarówno te z ceremonii ślubnej jak i z pleneru. Dziękujemy Aniu.

5

Alicja i Tomasz Marusiak

Kompleksowa obsługa fotograficzna i wyjątkowe zdjęcia. Anna Gnyś robiła zdjęcia na naszym ślubie w sierpniu. Są to oryginalne i niebanalne zdjęcia ślubne, które uchwyciły najważniejsze momenty naszego ślubu, i zwróciły szczególną uwagę na detal i ulotność chwili. Dobra fotografia ślubna to taka, która zachowa wszystkie wspomnienia w taki sposób, aby często i z chęcią do niej powracać, która będzie pamiątką na długie lata. W zdjęciach robionych przez Anię jest wszystko: klimat, duma, piękno. Stanowią dla nas wielką wartość, są niesamowite. Naprawdę polecamy Anię, bo jest bardzo profesjonalna i naprawdę zna się na tym co robi. Życzymy dużo sukcesów i wszystkiego dobrego.

6

Dorota i Tomek

Nasza sesja ślubna wykonana przez Anię przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Zdjęcia zrobiły na nas niesamowite wrażenie. Jakość zdjęć w albumie po prostu pierwsza klasa. No a przede wszystkim osoba Ani, bardzo miła sympatyczna, przy której nie czuliśmy żadnego zdenerwowania ani skrępowania. Dziękujemy Ci Aniu za wspaniałą pamiątkę Naszego Życia.

7

Lidka i Krzysiek

Witam. Ślub mieliśmy w lipcu i naszym fotografem była pani Ania Gnyś. Wybraliśmy jej usługi po obejrzeniu strony internetowej. Wszystkim polecamy! Pani Ania tryska energią, ma mnóstwo ciekawych pomysłów, zna ciekawe miejsca. Jest bardzo kontaktowa i oczywiście co najważniejsze, zdjęcia są piękne, bardzo dobrej jakości. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Jeżeli poszukujecie profesjonalnego fotografa, z którym wspaniale się współpracuje to wybierzcie panią Anię.

8

Sabina i Wojciech Kozłowscy

Zdjęcia to trwałe łapacze chwil, które zostają na dłużej niż wspomnienia. Anna Gnyś – fotograf, na którą natrafiliśmy całkiem przypadkowo, jednakże dziś po współpracy wiemy, że jakbyśmy mieli wybierać świadomie raz jeszcze to wybór byłby taki sam. Otwarta na nowe pomysły i wyzwania, charakteryzują ją otwarte uszy, co powoduje, że potrafi uważnie słuchać co mówi strona fotografowana. Jako partner podczas sesji fotograficznej nie narzuca swoich pomysłów, lecz delikatnie sugeruje i cierpliwie stara się sprostać wymaganiom klientów. W trakcie ceremonii i wesela jako sprawny obserwator umiejętnie wychwytuje ciekawe sytuacje i potrafi interesująco je uwiecznić. Najważniejsze w zdjęciach wykonywanych przez panią Anię jest to, że są pełne ekspresji, czasami przyłapane z zaskoczenia, ale zawsze odnajdziesz w nich pomieszanie dwóch światów, z jednej strony zwykłego, a z drugiej niepowtarzalnego.

2

Gosia i Kamil Bielak

Gorąco polecamy!!! Anna Gnyś to pełen profesjonalizm, świetna współpraca owocująca znakomitymi zdjęciami, otwartość na wszelkie sugestie. Podczas zabawy weselnej potrafiła tak wtopić się w tłum, że poniektórzy goście w ogóle nie mieli świadomości, że w danej chwili są fotografowani, dzięki czemu zdjęcia wyszły naprawdę super, zero sztuczności i bezsensownego pozowania. Zdjęcia plenerowe jak i te z ceremonii naprawdę prześliczne, wręcz bajkowe. Oglądając je chciałoby się to przeżyć jeszcze raz. Ania to osoba pełna energii z głową pełną pomysłów. W plener zabierze was w takie miejsca, o których nawet nie wiedzieliście że istnieją, a fotografie przez nią zrobione będą pełne pomysłowości, nie tam jakieś zwykłe portretówki. Polecamy każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm, miłą atmosferę współpracy. My na pewno wiele jeszcze razy będziemy wracać do tych ujęć i z uśmiechem wspominać pracę z Anią. Dziękujemy jeszcze raz.