Referencje

01

Gdy szukasz fotografa ślubnego, wybór może być przytłaczający, ale prace Ani naprawdę wyróżniały się jakością i cieszymy się, że mogliśmy jej zaufać. Była super przyjazna, profesjonalna i, na szczęście dla międzynarodowych par, mówi płynnie po angielsku. Sprawiła, że i przed i w dniu wesela wszystko stało się proste. Pomogła nam zaplanować i spełnić konkretne życzenia, które mieliśmy na temat terminów oraz pomysłów na zdjęcia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszych wspaniałych zdjęć i gorąco polecamy Anię. W 2020 roku, kiedy nie było możliwe świętowanie ze wszystkimi naszymi przyjaciółmi i rodziną, zdjęcia ślubne stały się dla nas jeszcze ważniejsze. Stały się sposobem na przeżycie wszystkiego jeszcze raz i podzielenie się tymi pięknymi wspomnieniami!

Marcelina i George

02

Nigdy nie pomyślałabym przygotowując nasz ślub i wesele jak trudny jest wybór fotografa… oglądasz milion zdjęć, pozycji, rynek jest przepełniony. Gdy jesteś już pełna zrezygnowania nagle… masz to! Już po pierwszych zdjęciach jej autorstwa wiesz, że to jest to czego szukałaś! Czujesz tą chemię! Ania jest wyjątkowa, pełna pasji i profesjonalizmu. Jednocześnie dała nam w tym stresującym dniu dużo wsparcia i pozytywnej energii. Na weselu była praktycznie niewidoczna, dając nam spory komfort. Wszyscy bawili się w najlepsze, zapominając o pozowaniu do jakiegokolwiek zdjęcia. Dzięki temu mamy piękne, naturalne zdjęcia, a co najbardziej skradło moje serce, każdy jest na nich uśmiechnięty… uchwycone najpiekszejsze momenty, i ten klimat jaki im nadaje… Dziękuję Ci Aniu jeszcze raz za wszystko !

Natalia i Maciej

03

Chyba najlepszymi referencjami jakie można dać fotografowi to…skorzystanie z jego usług po raz kolejny i kolejny i kolejny. Waśnie tak zrobiliśmy :). Fotografie wykonane przez Anię skradły nasze serca i chcieliśmy mieć ich coraz więcej i więcej. Ania towarzyszyła nam już 4-krotnie – podczas uroczystości rodzinnych (Chrzest święty i Komunia Święta) oraz podczas sesji ciążowej i rodzinnej. W trakcie uroczystości starała się być ‘niewidzialna’ i musimy przyznać, że to właśnie te zdjęcia (z ukrycia;-) najbardziej nam się podobają:) Ania cudownie uchwyciła najbardziej wzruszające momenty i emocje, była zawsze we właściwym miejscu, o właściwym czasie 🙂  Sesje plenerowe natomiast (‘brzuszkowa’ i rodzinna) to była po prostu dla nas świetna zabawa i cudowny rodzinny czas. Ania dwoiła się i troiła aby sprostać naszym oczekiwaniom i nadążyć za dzieciakami:) jednocześnie cały czas pilnując aby każde zdjęcie mogło być tym ‘do ramki’. Dzięki Jej profesjonalnemu podejściu do każdej sesji, kreatywności i otwartości mamy przepięknie uchwycone bardzo ważne momenty naszego życia. Ania została więc naszym ‘nadwornym’ fotografem i na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z Jej usług 🙂

Kamila i rodzinka

04

„Fotografia – ułamek sekundy, który może trwać wiecznie.” Jesteśmy bardzo wdzięczni Ani za to, że uwieczniła na zdjęciach ten wyjątkowy dla nas dzień. Dzięki Ani mamy przepiękną pamiątkę: zdjęcia ukazujące radość, wzruszenie i całą gamę emocji, które towarzyszyły nam i naszym najbliższym w dniu ślubu. Ania jest fotografką na wskroś profesjonalną, kreatywną, pełną zaangażowania i pasji. Dyskretna i niezauważalna, a jednak ciągle w centrum wydarzeń, co widać na zdjęciach. Dziękujemy Aniu i polecamy Cię serdecznie!

Paulina i Tomek

05

Z Anią współpracowaliśmy już kilkukrotnie. Pierwsze spotkanie to nasz ślub. Ania towarzyszyła nam podczas tego cudownego dnia oraz sesji ślubnej.  Byliśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i efektów. Goście również byli oczarowani jej dyskretną pracą i świetnymi zdjęciami. Z wielką radością wracamy do naszego albumu ślubnego, bo jej zdjęcia idealnie oddają emocje, które tego dnia nam towarzyszyły.  Kolejne spotkanie to sesja rodzinna. Urocze miejsce, które wybrała i zbudowana atmosfera sprawiła, że sesja była przyjemna także dla najmniejszego uczestnika. Najświeższe nasze spotkanie to oprawa fotograficzna Chrztu naszego drugiego syna. Ania znów nie zawiodła. Dziękujemy za to, że możesz nam towarzyszyć w ważnych momentach naszego życia, oferując nam wspaniałe wspomnienia uchwycone na fotografiach. Nie możemy doczekać się kolejnego spotkania!

Ania, Sławek i Rodzinka

06

Gdy szukaliśmy dobrego fotografa ślubnego, natknęliśmy się na Anię. Podobał nam się jej styl fotografowania. Nawet zdjęcia z sesji plenerowych nie były zbyt sztywne i pozowane. A my pokochaliśmy Anię jako osobę! To bardzo ważne, aby naprawdę zatrybiło z kimś, kto będzie śledził Cię przez cały dzień. Zrobiliśmy wszystkie zdjęcia w dniu naszego ślubu i mieliśmy szczęście – był to piękny i słoneczny dzień. Ania była bardzo zrelaksowana, dzięki czemu i my byliśmy zrelaksowani. Fotografowała podczas przygotowań, następnie na sesji plenerowej, uroczystości i przyjęciu. Ania pracowała, ale jednocześnie była bardziej jak każdy inny gość. Nigdy natarczywie nie robiła zdjęcia i wszyscy chętnie dawali się fotografować. A Ania spisała się na medal; wynik był fantastyczny! Zdjęcia są wspaniałe, podobnie jak jakość albumu fotograficznego. Nie mogliśmy lepiej trafić z Anią jako naszą fotografką ślubną!

Debbie i Onno

07

Przygotowując się do naszego ślubu chcieliśmy by ten dzień był wyjątkowy, idealny, niepowtarzalny. I taki był. Z pewnością w dużej mierze dzięki Ani. Była z nami cały czas, począwszy od przygotowań, aż do otrzęsin. A jednak często było tak jakby jej w ogóle nie było. Niezauważalna, nienachalna ze swoim aparatem, a jednak zrobiła tyle wspaniałych zdjęć. Sesja plenerowa to była świetna zabawa. Wszystko utrzymane w luźnej, wesołej atmosferze, a jednak czuliśmy, że jesteśmy dobrych rękach. Ania czuwała nad każdym drobiazgiem i dopracowała każde ujęcie. Ania to wspaniała osoba. Pełna profesjonalizmu artystka, a do tego wesoła, bardzo otwarta i sympatyczna dziewczyna. Bardzo cieszymy się, że mogliśmy z nią współpracować i zawsze bez wahania ją polecamy.

Ada i Krzysiek

08

Ania wykonywała dla nas zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, reportaż ślubny i sesję ślubną. Wszystkie te zdjęcia są cudowną pamiątką. Pięknie uchwyciła emocje i wyjątkowe chwile. Oglądając zdjęcia ze ślubu czujemy jak na nowo przeżywamy ten dzień. Zdjęcia są piękne i magiczne, oprawione w piękny album. A przy tym Pani fotograf jest przemiłą osobą i współpraca z Nią to sama przyjemność 🙂

Julia i Szymon

09

Z całego serca polecam wszystkim współpracę z Anią. Przemiła osoba, nie narzucała się gościom weselnym przez co udało się otrzymać wspaniałe zdjęcia. Genialnie oddała klimat całej imprezy. Zamówiliśmy dodatkowo album ze zdjęciami i przyznam, że mimo upływu czasu on nadal prezentuje się bardzo dobrze. Szczególnie miło wspominamy sesję plenerową, dzięki luźnej atmosferze i podejściu Ani, zdjęcia które tam zrobiono są przepiękne, mimo tego, że modele z nas marni 😉 Liczymy na to, że kiedyś jeszcze się spotkamy

Kasia i Bartek